Ne okuyorum” üzerine 5 yorum

 1. Çocukların aklındaki bilmek gerekir. Bu da onlara ilgi ve yakınlıkla olur. Zira onlar kimle olacaklarını kendileri karar verir. Peri veya cin … Bu arada okuduğunuz kitapları okumaya çalışacağım. Kitap hastası birisiyim. Tavsiye edecekleriniz varsa takipte olacağım.

  Beğen

  • Bazen küçüklüklerinden dem vurup yeterince önemsenmiyorlar. Ama onlar da bir birey. İlgi ve yakınlık konusunda haklısınız. Bu blogda en çok beğendiklerime yer veriyorum. Bazıları ise sadece okuma listemin okunmuşları bölümünde kalmaya mahkumlar.

   Liked by 1 kişi

 2. Bir eğitimci olduğum için çocuklardaki davranış bozukluklarını veya sevgi eksikliklerini gözlemliyorum. İçime dokunuyor. Çünkü fark edilmek, sevilmek için yarışıyorlar. Bu bireyler geleceğimizdir. Sevdiğiniz ve paylaştığınız kitapları elimin altında tutmaya çalışacağım. Şimdiden Teşekkürler

  Beğen

  • Ailelerden sonra en büyük görev siz eğitimcilere düşüyor. Çünkü sizler, aslında onların en zor zamanlarında yanlarında görmek isteyecekleri profesyonellersiniz. Sizlerin sözleri, davranışları onlar üzerinde daha etkili olabiliyor. Sevgiye, ilgiye ve tabii güvene çok ihtiyaçları var. Rica ederim.

   Liked by 1 kişi

Yorum Yapın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s